اخذ نمایندگی

اعطای نمایندگی ساخت

چندي پيش سارینا ویژن جهت گسترش  الفیکس و استفاده همه مشتریان از این تکنولوژی و همچنین كارآفريني در سراسرکشور تصمیم به اعطای نمایندگی ساخت الفیکس به تابلوسازان ، شرکت های تبلیغاتی و … که معتبر و واجد شرایط اخذ نمایندگی هستند گرفت .

به دلیل استقبال مشتریان از الفیکس و همچنین جدید بودن این تابلو موقعیت بسیار مناسبی برای فعالان صنعت تبلیغات خصوصاَ تابلوسازی میباشد ، در همین راستا  فعالانی که مورد تایید سارینا ویژن باشند میتوانند نمایندگی ساخت الفیکس را بگیرند و صاحب مشتریان زیاد و در نتیجه سود بالا گردند.

 برای ارایه تابلوهای با کیفیت به مردم ایران زمین سارینا ویژن در انتخاب نمایندگان و  تامین مواد اولیه نمایندگان نظارت سخت گیرانه ای دارد تا همگان با خیال آسوده الفیکس را خریداری نمایند.

ساريناويژن پس از اعطاي نمايندگي به كشورهاي عراق و ارمنستان آماده جذب نمايندگي از ديگر كشورهاي همسايه مي باشد.

فرایند اخذ نمایندگی

1- ارسال درخواست نمایندگی

در این مرحله می بایست شرایط اخذ نمایندگی و  فرم درخواست نمایندگی را در اینجا مطالعه و تکمیل نموده ، سپس عکس های لازم از محل نمایندگی (شامل نمای بیرون، دفتر کار، کارگاه، تجهیزات موجود و …) را به آدرس ایمیل lfix.ir@gmail.com ارسال نمایید و پس از تماس با شرکت از دریافت آن توسط واحد نمایندگی الفیکس اطمینان حاصل فرمایید.

2- بررسی و تایید صلاحیت متقاضی توسط شرکت

در این مرحله، کارشناسان سارینا ویژن متناسب با اطلاعات مندرج در فرم درخواست نمایندگی، صلاحیت متقاضی را بررسی نموده و تائید یا رد درخواست را اعلام می کنند.

3- تکمیل پرونده و عقد قرارداد

پس از تائید صلاحیت، متقاضی می بایست نسبت به تکمیل پرونده و ارسال مدارک مورد نیاز و قرارداد امضا شده اقدام نماید.

4- حضور متقاضی در دوره آموزش ساخت

در این مرحله، شخص معرفی شده توسط نمایندگی در دوره آموزشی شرکت کرده و در پایان دوره پس از اطمینان از یادگیری ایشان، گواهینامه پایان دوره آموزشی برای نمایندگی صادر می گردد.

5- صدور مجوز نمایندگی و شروع فعالیت

پس از اتمام دوره آموزشی، مجوز نمایندگی صادر می گردد و بعد از آن نماینده می تواند ساخت تابلو الفیکس را با هولوگرام و مزایای الفیکس آغاز کند.